Powoli, korzystając z ustąpienia pandemii i luzowania obostrzeń powracamy do uprzednio wstrzymanej działalności naszego Stowarzyszenia.
W tym roku wznowiliśmy obchody rocznicy apelu gen. de Gaulle z 18 czerwca 1940r. wygłoszonego w Londynie na falach radia BBC, wzywającego Francuzów do dalszej walki z faszystowskimi Niemcami.
Jak co roku na zaproszenie ambasadora Francji w Warszawie Étienne’a de Poncins przedstawiciele naszego Stowarzyszenia uczestniczyli w uroczystości upamiętnienia apelu generała Charles'a de Gaulle'a wygłoszonego na antenie BBC w Londynie 18 czerwca 1940 roku, po inwazji Niemiec na Francję.